Vize a mise
300
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-300,cabin-core-1.0.2,select-theme-ver-3.3,ajax_fade,page_not_loaded,,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Vize a mise

Co děláme

Zabýváme se komplexní péčí o starší dospělé. Nabízíme služby od aktivizačních a vzdělávacích programů, po finanční, právní gramotnost, sezení s psychologem nebo vlastní realizaci skrze part time úvazky. Právě částečné, placené, či dobrobolnické pozice pro seniory znamenají ten největší posun. V dnešní době strávíme v důchodu i 20-30 let a bez vlastní realizace, socializace napříč generacemi a finančního zázemí, je to třetina života, která mladé lidi opravdu děsí. Naším cílem je na jedné straně znovu začlenit starší lidi do společnosti a na trh práce a umožnit seniorům najít vzrušující a smysluplnou práci, nové výzvy, aby mohli pomoci sami tvořit budoucnost a být společností ceněni. Na druhé straně tím dáváme šanci oslabenému pracovnímu trhu najít loajální, cenově přístupné a motivující zaměstnance a snižujeme ekonomicko-sociální zátěž států.

Každý druhý člověk po odchodu do důchodu chce pokračovat v práci.

Změna, která tvoří svět. Kromě změny klimatu, nástupu digitálního světa, představují pro naši společnost a ekonomiku hlavní výzvy také demografické změny. Nemusíte být odborníkem, abyste si uvědomili, že náš sociální systém již nemůže podporovat novou realitu. Kromě skutečnosti, že průměrný věk odchodu do důchodu v regionu střední Evropy je 60 let, zatímco průměrný věk společnosti v tuto chvíli je téměř 45 let, je stále více lidí, zejména starších dospělých, kteří hledají ve svém zaměstnání kromě financí i smysl.

218
Cups of Coffee
25
Satisfied Clients
182
Projects Finished
12
Awards Won

Globální nedostatek pracovních sil v důsledku stárnutí populace

Společnost začíná chápat starší lidi nejen jako spotřebitele, ale také jako tvůrce. Jejich konkurenceschopnost, při správném uchopení personálisty, nedostatek pracovních sil, nedostatek know-how nových zaměstnanců a touha po flexibilitě u mladých lidí, patří mezi hlavní důvody, proč bude stále důležitější integrovat starší lidi do pracovního módu. Přináší to nejen sociálně-politické, ale také konkurenční výhody na trhu práce.

Kdo se skrývá pod názvem „Seniorem s radostí?

Radostní senioři jsou lidé, kteří se blíží nebo překročili oficiální věk odchodu do důchodu a chtějí dál předávat své zkušenosti a odborné znalostíi Jsou to lidé, kteří aktivně pomáhají utvářet budoucnost, předávat své znalosti, pomáhají rodinám a dalším organizacím a nadále se učí novým věcem. Jsou otevření, optimističtí, nadšení, stateční, čestní, zodpovědní a ochotní dělat kompromisy. Jsou to senioři. S radostí.