Vezmi babi do kina!
50904
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-50904,cabin-core-1.0.2,select-theme-ver-3.3,ajax_fade,page_not_loaded,,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Vezmi babi do kina!

…a jestli chcete, aby se ten večer cítila jako opravdová hvězda stříbrného plátna, zúčastněte se naší minisoutěže o speciální VIP servis pro 7 seniorů!

 

Ve spolupráci s naším partnerem Kia, Hartmann, město Brno, BVV a samozřejmě s vámi – hodnými dětmi nebo vnoučaty – připravíme vaší milované mamince, tatínkovi, babičce či dědečkovi naprosto unikátní nezapomenutelný zážitek:

  • Pozvánku do kina jim s dostatečným předstihem osobně doručí kurýr.
  • V den promítání vás pak společně vyzvedne auto a zaveze do kina.
  • Na místě dostane VIP senior dárkový balíček, láhev sektu na přípitek a další nápoje zdarma.
  • A to není všechno! Ještě je bude čekat jedno veliké překvapení – osobní video vzkaz od vás, milovaných dětí a vnoučat, promítaný na plátno před začátkem filmu.

7 VIP seniorů bude vybráno na základě “minisoutěže”: děti / vnoučata krátce napíší, v čem je jejich babička nebo dědeček inspirovali a pošlou nám to emailem k nám do agentury. My pak vybereme 7 vítězných příběhů.

 

Tak co, vezmete babi a dědu do autokina…? Nebo přijďte s kýmkoliv, kdo chce pomáhat seniorům.

 

Promítání od 20 hodin bude zpestřeno vtipným uvedením moderátora a akrobatickými kreacemi 🙂

 

Kdy: 18.9.2020 od 20

Kde: BVV Brno

Co: Šarlatán

Za kolik: 400 Kč vůz

(v prodeji na webu https://bit.ly/2F5fwsE)

Majitelé aut značky Kia, zbystřete! Prvních 10 diváků, kteří zakoupí lístky a přijedou do autokina vozem Kia, zve na promítání zdarma společnost Kia.

 

Zisk ze vstupného využijeme na pořádání kurzů cvičení nebo vzdělávání v Domovech seniorů.

 

*protože v dnešní době člověk nikdy neví, vyhrazujeme si právo na změnu programu. Ale věříme, že nebude nutné ho uplatňovat. A kdyby náhodou ano, tak pro Vás zařídíme ještě lepší. Pokud je to tedy možné 🙂