Agentura
291
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-291,cabin-core-1.0.2,select-theme-ver-3.3,ajax_fade,page_not_loaded,,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Agentura

náš cíl

Jako první vznikla nezisková organizace. Díky tomu jsme zjistili, že jedním z hlavních problémů seniorů je nedostatek financí a nelegální zaměstnávání. V důsledku nedostatečné informovanosti senioři nevěděli, že mají možnost legálních přivýdělků s odpovídajícími příjmy. Často tak trpěli jako levná pracovní síla. Rozhodli jsme se to změnit! Vytvořili jsme právní i finanční poradny a založili agenturu, která seniorům pomáhá najít férové přivýdělky. Mohou se s námi stát babičky a dědečky v rodinách, kde starší generace chybí. Mohou vařit, starat se o domácnost, být konzultanty ve firmách, dobrovolníky nebo se věnovat modelingu. Díky nám mohou vzít život do svých rukou!

Seniorský modeling

Většina reklam cílí na mladé publikum, ačkoliv téměř 70% veškerého majetku je v rukou starší generace. S nárůstem stárnoucí populace se senioři stávají atraktivním cílem pro marketing a média. Tato specifická skupina s výraznou kupní silou čím dál více ovládá trh, což brzy pochopí i komerční sektor. Staňte se naším modelem nebo modelkou! Připravujete kampaň nebo přehlídku? Vyberte si z našeho booku! #SilverIsTheNewBlack

NAŠE MODELKY

Půjč si babičku / dědečka

V rodinách někdy schází nejstarší generace, která může děti naučit úctě a vzájemné pomoci. Naši senioři mohou být pro vaše děti nejen vzorem, ale i vítanou podporou. Babičky vám pomohou v domácnosti, uvaří, postarají se o děti i zvířata. Dědečci pomohou s opravami a ulehčí vám život. Vy jim pro změnu poskytnete nový smysl života, pocit potřebnosti a finanční zázemí. Vzájemná pomoc je smysluplná!

Senior do firmy

Lidé pracující celý život v určitém oboru mají nedocenitelné zkušenosti. Každého však jednou čeká odchod do důchodu. Ne každý ho však chce trávit doma. Proces stárnutí nemusí ubírat na naší profesionální hodnotě. Seniorský konzultant nebo zaměstnanec vám může nabídnout nový pohled na věc. Takový člověk představuje příležitost pro rozvoj vaší firmy, může přispět svými zkušenostmi, dovednostmi i užitečnou zpětnou vazbou.

Pomáháme v každém věku

Mezi základní lidské potřeby patří fyziologické potřeby, bezpečí a jistota, potřeba lásky, přijetí a sounáležitosti, uznání, úcta a potřeba seberealizace. Někteří senioři potřebují přivýdělek, jiní zase smysluplnou aktivitu a lidský kontakt. Pro ty, kdo rádi pomáhají, nabízíme dobrovolnickou sekci. V rámci ní lze docházet do rodin, které si nemohou dovolit placenou pomoc. Dobrovolníci mohou také působit v zařízeních pro děti, seniory nebo v útulcích. Pomáháme seniorům s radostí!

PŘIDEJ SE K NÁM

Staň se součástí našeho dobrovolnického týmu a pomoz osamělým seniorům! Hledáme nadšené dobrovolníky, kteří by nám rádi pomohli s přípravami kreativních aktivit a zajímavých akcí. Chceš připravit cestovatelskou besedu, workshop vaření, cvičení, jazykové lekce nebo jinou zajímavou akci? Pro naše seniory vítáme jednorázové i pravidelné aktivity. Neváhejte se nám ozvat se svým nápadem. Všem dobrovolníkům nabízíme bezplatné školení zaměřené na práci se seniory.

  REFERENCE

  Ruce – soutěž

  Proč ruce?

  Ruce člověka jsou jedinečnou a autentickou výpovědí každého z nás! Je na nich vidět celoživotní práce, vyzařují teplo a umějí obejmout.Skrz ruce se dá vyprávět životní příběh každého z nás….

  Sdílejte na FB a IG fotografie rukou svým babiček, dědečků ve tvaru srdce – vždy s hashtagem #senioremsradosti

  Odborná porota vybere 5 nejhezčích fotografií, které zarámujeme a v dražbě prodáme. Zisk z prodeje půjde na vzdělávání seniorů v Domovech pro seniory – workshopy, kurzy, atd.

  Pět výherců (seniorů) získá tablety na kterých je budeme učit pracovat + se pokusíme splnit jejich další tajné přání.

  Cílem projektu je propojit generace napříč celou Českou republikou! Je třeba ukázat, že věk je opravdu jenom číslo, že se dá život žít i potom, kdy nás společnost vnímá jako neproduktivní bytosti.

  I NÁM VŠEM JEDNOU BUDE 65, 70 A VÍCE LET 😊, pojďme proto společně měnit pohled na stáří.