50463
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-50463,cabin-core-1.0.2,select-theme-ver-3.3,ajax_fade,page_not_loaded,,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

O nás

Projekt zasazující se o udržitelnou a komplexní péči o seniory, mezigenerační dialog a navrácení úcty, kterou si stáří zaslouží. Svých cílů dosahujeme pomocí stovky dobrovolníků z řad lékařů, psychologů právníků a nadšenců, kteří vytváří aktivizační programy nebo přímo seniorům pomáhají. Nově jsme přidali agenturu, která pomáhá seniorům najít férové přivýdělky a vyzkoušet si role modelek, konzultantů nebo hlídacích babiček.

NADACE

Aktivizační programy pro seniory, cvičení těla a mysli, právní, psychologické a výživové poradenství, přímá pomoc. Po celé republice a na Slovensku.

AGENTURA

Pracovní agentura nabízející seniorům férové přivýdělky. Seniorní modelky, konzultanti, pomoc v domácnosti, hlídání dětí a zvířat, dobrovolnická činnost.

PRO DOBROU VĚC

Charitativní eventy na podporu neziskové organizace propojující generace skrze cvičení, výstavy, bazary, koncerty nebo přednášky.

WORKSHOPY

Přednášky a workshopy na téma stárnu, stárneš stárneme přednášené s lehkostí našimi lékaři, psychology nebo samotnými seniory.

Komu pomáháme?

Naše aktivity jsou určené těm, kteří nejsou vázání hlavním pracovním úvazkem. Kategorie senior pro nás nehraje žádnou roli, nedělíme lidi podle věku. Pokud se i vy chcete stát součástí kolektivu aktivních lidí, navštivte naše cvičební lekce, vzdělávací kurzy, semináře nebo nás jen přijďte pozdravit. Jsme tu pro vás!

NAŠE AKTIVITY

Cvičení pro seniory0

Vzdělávaní a Workshopy0

Dny pro seniory0

Agentura pro seniory0

NÁŠ TÝM

Sdružujeme dobrovolníky a specialisty všech profesí. Pracují s námi lékaři, právníci i učitelé. Myslíš, že máš veřejnosti a seniorům co nabídnout? Pomáhej seniorům s radostí!

Jana Najbrtová

CEO, ale hlavně duše celého projektu

jana.najbrtova@senioremsradosti.cz

Jana Karásková

Finanční ředitelka

jana.karaskova@senioremsradosti.cz

Adam Martiška

CTO, ředitel pro technologie

adam@senioremsradosti.cz

Petra Dobešová

Business

business@senioremsradosti.cz

Ivana Hrehová

Sociální sítě

Lucie Gregorová

Copywriterka

PODPOŘILI NÁS

KONTAKT

Sdružujeme dobrovolníky a specialisty všech profesí. Pracují s námi lékaři, právníci i učitelé. Myslíš, že máš veřejnosti a seniorům co nabídnout?
Pomáhej seniorům s radostí!

Ičo : 07101431

Transparentní účet : 115-8150010227/0100

ADRESA

Sokolovská 107/44,

186 00 Praha 8 – Karlín

TELEFON

+420 792 308 798