Agentura
291
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-291,cabin-core-1.0.1,select-theme-ver-3.2,ajax_fade,page_not_loaded,,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.1,vc_responsive
 

Agentura

náš cíl

Jako první vznikla nezisková organizace. Díky tomu jsme zjistili, že jedním z hlavních problémů seniorů je nedostatek financí a nelegální zaměstnávání. V důsledku nedostatečné informovanosti senioři nevěděli, že mají možnost legálních přivýdělků s odpovídajícími příjmy. Často tak trpěli jako levná pracovní síla. Rozhodli jsme se to změnit! Vytvořili jsme právní i finanční poradny a založili agenturu, která seniorům pomáhá najít férové přivýdělky. Mohou se s námi stát babičky a dědečky v rodinách, kde starší generace chybí. Mohou vařit, starat se o domácnost, být konzultanty ve firmách, dobrovolníky nebo se věnovat modelingu. Díky nám mohou vzít život do svých rukou!

Seniorský modeling

Většina reklam cílí na mladé publikum, ačkoliv téměř 70% veškerého majetku je v rukou starší generace. S nárůstem stárnoucí populace se senioři stávají atraktivním cílem pro marketing a média. Tato specifická skupina s výraznou kupní silou čím dál více ovládá trh, což brzy pochopí i komerční sektor. Staňte se naším modelem nebo modelkou! Připravujete kampaň nebo přehlídku? Vyberte si z našeho booku! #SilverIsTheNewBlack

NAŠE MODELKY

Půjč si babičku / dědečka

V rodinách někdy schází nejstarší generace, která může děti naučit úctě a vzájemné pomoci. Naši senioři mohou být pro vaše děti nejen vzorem, ale i vítanou podporou. Babičky vám pomohou v domácnosti, uvaří, postarají se o děti i zvířata. Dědečci pomohou s opravami a ulehčí vám život. Vy jim pro změnu poskytnete nový smysl života, pocit potřebnosti a finanční zázemí. Vzájemná pomoc je smysluplná!

Senior do firmy

Lidé pracující celý život v určitém oboru mají nedocenitelné zkušenosti. Každého však jednou čeká odchod do důchodu. Ne každý ho však chce trávit doma. Proces stárnutí nemusí ubírat na naší profesionální hodnotě. Seniorský konzultant nebo zaměstnanec vám může nabídnout nový pohled na věc. Takový člověk představuje příležitost pro rozvoj vaší firmy, může přispět svými zkušenostmi, dovednostmi i užitečnou zpětnou vazbou.

Pomáháme v každém věku

Mezi základní lidské potřeby patří fyziologické potřeby, bezpečí a jistota, potřeba lásky, přijetí a sounáležitosti, uznání, úcta a potřeba seberealizace. Někteří senioři potřebují přivýdělek, jiní zase smysluplnou aktivitu a lidský kontakt. Pro ty, kdo rádi pomáhají, nabízíme dobrovolnickou sekci. V rámci ní lze docházet do rodin, které si nemohou dovolit placenou pomoc. Dobrovolníci mohou také působit v zařízeních pro děti, seniory nebo v útulcích. Pomáháme seniorům s radostí!

PŘIDEJ SE K NÁM

Staň se součástí našeho dobrovolnického týmu a pomoz osamělým seniorům! Hledáme nadšené dobrovolníky, kteří by nám rádi pomohli s přípravami kreativních aktivit a zajímavých akcí. Chceš připravit cestovatelskou besedu, workshop vaření, cvičení, jazykové lekce nebo jinou zajímavou akci? Pro naše seniory vítáme jednorázové i pravidelné aktivity. Neváhejte se nám ozvat se svým nápadem. Všem dobrovolníkům nabízíme bezplatné školení zaměřené na práci se seniory.

REFERENCE

PRO FIRMY

Důstojné stáří si přeje každý z nás. Pomozte nám splnit přání seniorů prostřednictvím poskytnutí bezplatného prostoru na charitativní festival, akci pro seniory nebo věnováním finančního daru. Díky vám můžeme seniorům poskytovat služby, které zlepšují jejich fyzickou i psychickou kondici a znovu jim vnést radost do života. Pomáhejme seniorům s radostí!

Veškeré sponzorské a partnerské plnění včetně poskytnutí prostoru, zapůjčení produktů a poskytnutí služeb na základě smlouvy o poskytnutí daru je s možností daňového odpisu. S námi víte, komu pomáháte.

Informace k poskytnutí potvrzení o daru

Fyzické osoby (podle §15 odst. 5 zákona o dani z příjmu)

Od základu daně mohou fyzické osoby (včetně zaměstnanců) odečíst hodnotu poskytnutých bezúplatných plnění, pokud jejich úhrnná hodnota ve zdaňovacím období (kalendářní rok) přesáhne 2% ze základu daně anebo činí alespoň 1000 Kč. Celkově lze odečíst nejvýše 15% ze základu daně.

Osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) uplatňují odpočet darů z daní přímo ve svém daňovém přiznání.

Zaměstnanci, jimž daňové vyrovnání zpracovává zaměstnavatel, předkládají potvrzení o poskytnutí daru své mzdové účtárně jednou ročně, nejpozději do poloviny února a to za celý předchozí rok. Snížení daňového základu se následně projeví v rámci daňového vyrovnání ve vyšší březnové výplatě.

Právnické osoby (podle §20 odst. 8 zákona o dani z příjmu)

Od základu daně mohou právnické osoby odečíst hodnotu bezúplatných plnění, pokud hodnota bezúplatného plnění činí alespoň 2000 Kč za kalendářní rok. Celkově lze odečíst nejvýše 10% z již sníženého základu daně.

Více lze nalézt v Zákoně o daních z příjmů č. 586/1992 Sb.

KDO NÁS PODPOŘIL