50463
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-50463,cabin-core-1.0.1,select-theme-ver-3.2,ajax_fade,page_not_loaded,,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.1,vc_responsive

| POMOC V DOBĚ NOUZOVÉHO STAVU | Prostřednictvím našeho webu si můžete objednat pomoc s DORUČENÍM OBĚDA, NÁKUPU ČI LÉKŮ

O nás

Projekt zasazující se o udržitelnou a komplexní péči o seniory, mezigenerační dialog a navrácení úcty, kterou si stáří zaslouží. Svých cílů dosahujeme pomocí stovky dobrovolníků z řad lékařů, psychologů právníků a nadšenců, kteří vytváří aktivizační programy nebo přímo seniorům pomáhají. Nově jsme přidali agenturu, která pomáhá seniorům najít férové přivýdělky a vyzkoušet si role modelek, konzultantů nebo hlídacích babiček.

NADACE

Aktivizační programy pro seniory, cvičení těla a mysli, právní, psychologické a výživové poradenství, přímá pomoc. Po celé republice a na Slovensku.

AGENTURA

Pracovní agentura nabízející seniorům férové přivýdělky. Seniorní modelky, konzultanti, pomoc v domácnosti, hlídání dětí a zvířat, dobrovolnická činnost.

PRO DOBROU VĚC

Charitativní eventy na podporu neziskové organizace propojující generace skrze cvičení, výstavy, bazary, koncerty nebo přednášky.

WORKSHOPY

Přednášky a workshopy na téma stárnu, stárneš stárneme přednášené s lehkostí našimi lékaři, psychology nebo samotnými seniory.

PŘISPENÍM I MALÉ ČÁSTKY POMŮŽETE SENIORŮM V JEJICH NELEHKÉ SITUACI, VÁŽÍME SE SI VAŠÍ POMOCI A DĚKUJEME ŽE POMÁHATE SNÁMI

AKTUÁLNĚ

14.6.2020

Nakopli jsme #NAKOPNIPRAHU

Aplikace, která pomůže seniorům v krizových situacích přivolat pomoc, ale zároveň jim usnadní úkony v běžném životě tím, že jim vyhledá nejbližšího lékaře či obchod, a to vše na základě ověřených kontaktů. S tímto projektem jsme se začátkem roku hlásili do pražského inovativního maratonu Nakopni Prahu. V tu dobu jsme ani netušili, jak aktuální toto téma bude. Během virové krize se tisíce seniorů ocitlo v ohrožení života a díky vládním nařízením byli mnohdy zcela odkázání na pomoc z vnější. Přestože jsme v této nelehké době nevěděli, kam dřív skočit, nezvdali jsme to a v tomto maratonu si doběhli pro neuvěřitelné první místo. Je nám velkou ctí, že jsme se mohli zúčastnit a že porota náš projekt takto podpořila. Aplikace je ve fázi vývoje a již brzy bude vypuštěna do světa, aby mohla pomáhat.

Komu pomáháme?

Naše aktivity jsou určené těm, kteří nejsou vázání hlavním pracovním úvazkem. Kategorie senior pro nás nehraje žádnou roli, nedělíme lidi podle věku. Pokud se i vy chcete stát součástí kolektivu aktivních lidí, navštivte naše cvičební lekce, vzdělávací kurzy, semináře nebo nás jen přijďte pozdravit. Jsme tu pro vás!

NAŠE AKTIVITY

Cvičení pro seniory0

Vzdělávaní a Workshopy0

Dny pro seniory0

Agentura pro seniory0

NÁŠ TÝM

Sdružujeme dobrovolníky a specialisty všech profesí. Pracují s námi lékaři, právníci i učitelé. Myslíš, že máš veřejnosti a seniorům co nabídnout? Pomáhej seniorům s radostí!

Jana Najbrtová

CEO, ale hlavně duše celého projektu

Hana Mezerová

Provoz a psychologické poradenství

Petra Berková

Marketing a media

Lucie Zajíčková

Koordinátor projektů, backoffice

PODPOŘILI NÁS

KONTAKT

Sdružujeme dobrovolníky a specialisty všech profesí. Pracují s námi lékaři, právníci i učitelé. Myslíš, že máš veřejnosti a seniorům co nabídnout?
Pomáhej seniorům s radostí!

Ičo : 07101431

Transparentní účet : 115-8150010227/0100

ADRESA

Sokolovská 107/44,

186 00 Praha 8 – Karlín

TELEFON

+420 792 308 798